E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Redoxní LiPo baterie 1400 mAh 7,4V 20C

Výrobce: Redox

399 Kč

296 Kč

 • Baterie Redox LiPo 1400 mAh 7,4V 20C

  Redoxní obaly představují novou kvalitu na trh se zdroji energie určenými pro zbraní Každá buňka je samostatně testovány a ručně spárovány s co zaručuje vysokou kvalitu a pečlivost zpracování zpracování. Každá buňka je také označena individuálníidentifikační číslo, které umožňuje lze vysledovat celou historii používání balení - proto, na všechny baterie se vztahuje 100% záruka výrobce záruku výměny výrobku za nový v případě výrobní vada.

  Lithium-polymerové sady od společnosti Redox se vyznačují tím, že dobrý poměr hmotnosti a rozměrů a velmi dlouhá životnost bez ztráty aktuální kapacita.

  Lithium-iontové polymerové ( LiPo )  akumulátory
  jsou nástupci lithium-iontové ( LiIon ) akumulátory. Hlavní výhodou liPo baterií je bezpochyby schopnost poměr velikostí. Mají velmi malé rozměry a zároveň velmi vysokou proudovou kapacitu, která umožňuje balení lze vybrat prakticky pro každý airsoftové zbraně AEG . Nemají žádný paměťový efekt. Mohou být zpoplatněny velmi často bez předchozího propuštění. Časté nabíjení je pro tento typ baterie výhodné.


  Nezapomeňte LiPo pack nevybíjet pod 3 V na článek a nepřebíjet je nad 4,2 V na článek. Další výhoda balíčků LiPo akumulátory mají nízké procento samovybíjení samovybíjení. Nevyužitý balíček na měsíční bázi balíček ztrácí přibližně 3-5 % energie. Měli byste sledovat balíček, protože během velmi dlouhé skladování může vést k vybití pod minimální přípustná hodnota (3 V na článek) a nevratné chemické reakce, které mohou způsobit zhoršení vlastností obalu, včetně jeho trvalého poškození, v extrémních případech trvalé poškození, v krajním případě vznícení. Nepoužité liPo pack by měl být nabitý v průměru na přibližně 70 %.

  Při správném provozu je životnost LiPo akumulátorů v průměru 500-700 cyklů. Důležitým aspektem je teplota, při které mohou LiPo akumulátory pracovat. Na rozdíl od liPo články fungují dobře při nízkých teplotách nízké teploty. měly by se nabíjet při pokojové teplotě při pokojové teplotě. Pro udržení dobrého stavu baterie LiPo by měly být během nabíjení vyváženy pomocí servisní zástrčka, kterou má většina LiPo akumulátorů ( dobrý nabíječ LiPo pack má zabudovaný balancer).


  pixel

 • Hmotnost produktu [g] 200
  Typ zástrčky DEANS / T-connect
  Napětí baterie [V] 7.40
  Kapacita baterie [mAh] 1400
  Počet článků 2
  Typ buněk Li-Po
  Výbojový proud [C] 28
  ID 1152198566
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.