E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Plná maska Ultimate Tactical Guardian V2 - Olive

Výrobce: Ultimate Tactical

442 Kč

277 Kč

 • Podívejte se na originální popis v angličtině
  Popis produktu

  celoobličejová maska Ultimate Tactical Guardian V2 - Olive

  Maska je vyrobena z plastu plastové. Skládá se z brýlí vyrobených z kovové síťoviny, část pokrývající obličej a krk a část pokrývající čelo. Vnitřní část brýlí má měkkou podšívku, která snižuje oděrky a poranění obličeje. Elastický popruh je délkově nastavitelný délka. Ochrana úst, krku a čela je odvětrávaná větrací otvory. Maska je plně modulární - je možné ji odpojit brýle je možné také zcela odejmout brýle.

  POZOR!

  Výrobek není balistickou ochranou očí a jeho použití k tomuto účelu není slučitelné s jeho zamýšleným použitím. Testy balistické testy ukázaly, že brýle mohou být proraženy střel, které vznikají v důsledku srážky stránek kuličky se síťovinou (zejména v případě při použití biologicky rozložitelných míčků).


  Pro použití tohoto výrobku k ochraně očí při hrách s použitím zbraní Společnost ASG, prodejce ani výrobce nenesou žádnou odpovědnost. To platí i pro případné zdravotní následky důsledky pro zdraví uživatele nebo škody na majetku a samotný výrobek nemůže být poškozen na tento účet nelze uplatnit žádné nároky.

Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.