E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

LiPo baterie 11,1V 2000mAh 15/30C 3-modulová

Výrobce: GFC Energy

1 233 Kč

771 Kč

 • Popis produktu

  LiPo baterie 11,1V 2000mAh 15C 3-modulová

  Lithium-iontový polymer ( LiPo ) jsou nástupci známých lithium-iontových ( LiIon ) akumulátorů. Hlavní výhodou LiPo baterií je bezpochyby poměr poměr kapacity a velikosti. Jsou velmi malé, zatímco při zachování velmi vysoké proudové účinnosti, což díky tomu si můžete vybrat vhodný balíček prakticky pro jakýkoli airsoftové zbraně AEG . Nemají paměťový efekt. Lze je nabíjet velmi často bez předchozího vybití vybití předem. Časté nabíjení je výhodné pro pro tento typ baterie.

  Nezapomeňte, že LiPo pack nevybíjetpod 3 V na článek a nepřebíjejte honad 4,2 V na buňku. Další výhodou LiPo akumulátorů je nízká procentuální stupeň samovybíjení. Nevyužitý balíček na měsíční bázi ztrácí když se nepoužívá, ztrácí přibližně 3-5 % energie. Měli byste sledovat balíček, protože při velmi dlouhém skladování je možné vybíjet pod přípustnou minimální hodnotu (3 V na článek) a nevratné chemické reakce, které mohou způsobit zhoršení vlastností obalu, včetně jeho trvalého poškození, v extrémních případech trvalé poškození, v krajním případě vznícení. Nepoužité nepoužívaný LiPo pack by měl být nabitý v průměru na přibližně 70 %.


  Při správném provozu je životnost LiPo akumulátorů v průměru 500-700 cyklů. Důležitým aspektem je teplota, při které liPo akumulátory mohou fungovat. Na rozdíl od jiných baterie, články LiPo fungují dobře při nízkých teplotách měly by se nabíjet při pokojové teplotě pokojová teplota. Aby byly baterie LiPo v dobrém stavu, měly by být během nabíjení vyvážit pomocí servisní zástrčky, která většina LiPo akumulátorů (dobré nabíječ LiPo akumulátory mají vestavěný balancer).


 • Hmotnost produktu [g] 320
  Typ zástrčky Tamiya malá
  Napětí baterie [V] 11.10
  Kapacita baterie [mAh] 2000
  Počet článků 3
  Typ buněk Li-Po
  Výbojový proud [C] 30
  ID 1152198901
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.