E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Laryngofon Z033 - PIASK

Výrobce: Z-Tactical

1 066 Kč

622 Kč

 • Laryngofon Z033

  Laryngofon
  jako varianta mikrofonu je vhodný pro laryngofon jako varianta mikrofonu pro situace, kdy může být zvuk rušen vnějšími faktory (silný vítr, vysoký okolní hluk). Dva snímače umístěné dva snímače umístěné v blízkosti hrtanurukojeťdetekují vibrace kůže a převádějí je na do zvuku. Tento typ sady běžně používají bezpečnostní služby vojenská uniformatento typ náhlavní soupravy je hojně využíván servisními pracovníky, u nichž je rozhodující kvalita zvuku a nízká expozice vybavení.

  Laryngofon je vybaven tenkou trubičkou - průhledná, ohebná trubice, která přenáší zvuky. Díky svým vlastnostem se trubice velmi snadno schová díky tomu se dá velmi snadno skrýt. To je důležité zejména pro ty, kteří pracují pod to je důležité zejména pro osoby, které pracují v utajení.

  Pro správnou funkci laryngofonu potřebujete pTT (prodává se samostatně) s vojenské.

  Pozor!
  Můžeme zajišťují plnou kompatibilitu a bezproblémový provoz pouze výrobky stejného výrobce. Pokud používáte s tento výrobek s doplňkovými výrobky od jiného výrobce (náhlavní soupravy, tlačítka PTT, vodiče, adaptéry atd.), nemůžeme zaručit plnou funkčnost sada.

  pixel

 • Hmotnost produktu [g] 300
  ID 1152197926
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.