E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Brýle ESS ICE 3LS NARO

3 446 Kč

2 922 Kč

icon shop
 • brýle ESS ICE NARO

  Model brýlí ESS ICE (Interchangeable Component Eyeshield) NARO se skládá ze spánků z měkkého plastu plastů, což výrazně zvyšuje jejich odolnost proti mechanickému poškození a sadu tří polykarbonátových čoček. Model ICE Model NERO byl oproti základnímu modelu mírně zmenšen Model ICE NERO byl ve srovnání se základním modelem ESS ICE mírně zmenšen, takže je ideální pro použití osobou s omezenou schopností pohybu o něco menší hlava, například mladého člověka nebo ženy.

  Každá 2,4 mm silná polykarbonátová čočka zaručuje bezpečnost díky dodržování řady norem mIL-DTL-43511D, ANSI Z87.1 a evropská norma CE EN166 evropská norma CE EN166. Kromě toho je každý z nich potažen vrstvou Clear Zone Zónová vrstva na každé čočce, která zvyšuje odolnost proti poškrábání a snižuje riziko poškrábání mlžení. Sada obsahuje tři skla - tónovaná, žlutá a čirá jasné.

  Zorníky brýlí mají pětipolohové nastavení zorníky brýlí mají pětipolohové nastavení délky, které umožňuje přizpůsobit brýle různým tvarům obličeje a hlavy a tvaru hlavy. Když jsou nové brýle z výroby, jsou rovné; záleží na uživateli, zda je bude nosit je na uživateli, aby je ohnul tak, aby dobře seděly na uchu ucho.

  Sada obsahuje také pevné pouzdro a popruh pro řemínek.

  POZOR!

  Výše uvedený produkt je produkt nejvyšší kvality a prošla odpovídajícími testy odolnosti pro svou třídu odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti odolnost pevných předmětů proti nárazu v rozsahu třídy odolnosti nebo získaných certifikátů certifikáty. Nicméně v případě nedostatečného uložení použití této ochrany nevylučuje vznik úrazů těla, např. pádem kuličky pod ochranné sklo v důsledku ricochet. Proto se před použitím doporučuje nastavit proto se před použitím doporučuje přizpůsobit ochranu očí individuálním potřebám uživatele. Vlastnosti výrobku se může změnit také nesprávným použitím používání a údržby tohoto výrobku, např. pomocí čištění objektivu nevhodnými přípravky. Prodávající nesmí prodávající neodpovídá za jakoukoli újmu na zdraví, která vznikne v důsledku nesprávná montáž a používání výše uvedeného výrobku.

  pixel

 • Barva Černá
  Hmotnost produktu [g] 250
  Barva skel Tónovaná
  ID 1152197321
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 4 ks.