E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Brýle Bolle Viper Smoke

Výrobce: Bolle

392 Kč

273 Kč

 • Podívejte se na originální popis v angličtině
  Popis produktu

  Bolle Viper Smoke

  Ochranné brýle s profilovaným, široké objektivy. Poskytují trojrozměrné stínění, díky němuž je možné poskytují trojrozměrné stínění, které chrání oči nejen před přímými zásahy, ale také před.. střepiny nebo šrapnely. Použité čočky odpovídají evropským eN 172, čímž je zajištěna úplná ochrana proti použité čočky odpovídají evropské normě EN 172, čímž je zajištěna úplná ochrana proti UV záření, a jsou opatřeny vrstvou proti poškrábání. W v sadě s brýlemi je také elastický pásek na zavěšení brýlí k zavěšení brýlí na krk.
  Odolnost a bezpečnost

  Brýle mají velmi vysokou, pro airsoftové podmínky, hodnotu faktoru tvrdosti čoček - F. Vyjadřuje mechanickou odolnost mechanická odolnost materiálu. V tomto případě se jedná o odolnost vůči tzv. nízkoenergetickým nárazům. Čočky jsou navrženy tak, aby čočky jsou navrženy tak, aby vydržely náraz ocelové kuličky o průměru 6 mm a hmotnosti 1,5 kg 0,86 g při rychlosti 45 m/s. V přepočtu, to znamená kinetickou energii 0,87 J.

  Třída optická třída

  Optická třída objektivu se určuje závisí na optickém výkonu objektivu. Ochrana očí a obličeje výrobky na ochranu obličeje se dělí do 3 tříd. Čočky třídy 1 jsou určeny k nepřetržitému používání (takže brýle mohou být brýle lze použít také jako sluneční nebo ochranné brýle každodenní použití), zatímco čočky třídy 3 jsou určeny pro krátkodobé použití krátkodobé použití.

  Co je EN166?

  Norma EN166 se vztahuje na všechny typy ochrany očí individuální ochrana očí používaná k ochraně před různými nebezpečí, se kterými se lze setkat v průmyslu, laboratořích, při v laboratořích, ve školních budovách, v oblasti kutilství atd., kde dochází k poranění očí nebo k úrazu poškození oka nebo ztráta zraku, s výjimkou záření jaderného původu, rentgenové záření, laserové záření a infračervené záření (IR) vyzařované nízkoteplotními zdroji nízké teploty. Specifikace této normy se nevztahují na na ochranu očí, kde existují samostatné a úplné normy, jako např laserová ochrana očí, sluneční brýle pro všeobecné použití atd., pokud tyto normy odkazují na tuto normu. Chrániče očí s korekčními čočkami nejsou vyloučeny z působnosti rozsah použití. Zaměření tolerancí schopností a dalších charakteristiky, které korelují s nápravnými opatřeními nápravná opatření jsou specifikována v normě ISO/DIS8980-1 a v normě ISO/DIS8980-2.

  POZOR!

  Výše uvedený výrobek je z výše uvedený výrobek je nejvyšší kvality a byl podroben příslušným pevnostním zkouškám pro svou třídu odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti odolnost pevných předmětů proti nárazu v rozsahu třídy odolnosti nebo získaných certifikátů certifikáty. Nicméně v případě nedostatečného uložení použití této ochrany nevylučuje vznik úrazů těla, např. pádem kuličky pod ochranné sklo v důsledku ricochet. Proto se před použitím doporučuje nastavit proto se před použitím doporučuje přizpůsobit ochranu očí individuálním potřebám uživatele. Vlastnosti výrobku se může změnit také nesprávným použitím používání a údržbu tohoto výrobku, např. pomocí čištění objektivu nevhodnými přípravky. Prodávající nesmí prodávající neodpovídá za jakoukoli újmu na zdraví, která vznikne v důsledku nesprávná montáž a používání výše uvedeného výrobku.

 • Barva skel Tónovaná
  ID 1152193206
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.