E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Brýle Bolle Contour Clear

Výrobce: Bolle

588 Kč

481 Kč

 • Podívejte se na originální popis v angličtině
  Popis produktu

  Bolle Contour Clear

  Pohodlné, lehké a elegantní ochranné brýle s kovovým rámem vybaveným pružinové chrániče s protiskluzovým pogumováním na hrotech pryžový povlak na místech kontaktu s tělem. Chrání nejen před mechanickými chrání nejen před mechanickým poraněním a UV zářením, ale také před náhlým poškozením chrání nejen před mechanickým poraněním a UV zářením, ale také před prudkými nárazy plamene (až 420 °C).
  Odolnost a bezpečnost

  Brýle mají velmi vysokou, pro airsoftové podmínky, hodnotu faktor tvrdosti čoček - F. Vyjadřuje mechanickou odolnost mechanická odolnost materiálu. V tomto případě se jedná o odolnost vůči tzv. nízkoenergetickým nárazům. Čočky jsou navrženy tak, aby čočky jsou navrženy tak, aby vydržely náraz ocelové kuličky o průměru 6 mm a hmotnosti 1,5 kg 0,86 g při rychlosti 45 m/s. V přepočtu, to znamená kinetickou energii 0,87 J.

  Třída optická třída

  Optická třída objektivu se určuje závisí na optickém výkonu objektivu. Ochrana očí a obličeje výrobky na ochranu obličeje se dělí do 3 tříd. Čočky třídy 1 jsou určeny k nepřetržitému používání (takže brýle mohou být brýle lze použít také jako sluneční nebo ochranné brýle každodenní použití), zatímco čočky třídy 3 jsou určeny pro krátkodobé použití krátkodobé použití.

  Co je EN166?

  Norma EN166 se vztahuje na všechny typy ochrany očí individuální ochrana očí používaná k ochraně před různými nebezpečí, se kterými se lze setkat v průmyslu, laboratořích, v v laboratořích, ve školních budovách, v oblasti kutilství atd., kde dochází k poranění očí nebo k úrazu poškození oka nebo ztráta zraku, s výjimkou záření jaderného původu, rentgenové záření, laserové záření a infračervené záření (IR) vyzařované nízkoteplotními zdroji nízké teploty. Specifikace této normy se nevztahují na na ochranu očí, kde existují samostatné a úplné normy, jako např laserová ochrana očí, sluneční brýle pro všeobecné použití atd., pokud tyto normy odkazují na tuto normu. Chrániče očí s korekčními čočkami nejsou vyloučeny z působnosti rozsah použití. Zaměření tolerancí schopností a dalších charakteristiky, které korelují s nápravnými opatřeními nápravná opatření jsou specifikována v normě ISO/DIS8980-1 a v normě ISO/DIS8980-2.

  POZOR!

  Výše uvedený výrobek je z výše uvedený výrobek je nejvyšší kvality a byl podroben příslušným pevnostním zkouškám pro svou třídu odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti odolnost pevných předmětů proti nárazu v rozsahu třídy odolnosti nebo získaných certifikátů certifikáty. Nicméně v případě nedostatečného uložení použití této ochrany nevylučuje vznik úrazů těla, např. pádem kuličky pod ochranné sklo v důsledku ricochet. Proto se před použitím doporučuje nastavit proto se před použitím doporučuje přizpůsobit ochranu očí individuálním potřebám uživatele. Vlastnosti výrobku se může změnit také nesprávným použitím používání a údržbu tohoto výrobku, např. pomocí čištění objektivu nevhodnými přípravky. Prodávající nesmí prodávající neodpovídá za jakoukoli újmu na zdraví, která vznikne v důsledku nesprávná montáž a používání výše uvedeného výrobku.

 • Barva skel Průhledná
  ID 1152193198
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.