E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň puškaka Specna Arms SA-B02 ONE™ - A-TACS FG®

Výrobce: SPECNA ARMS

7 399 Kč

5 252 Kč

 • Airsoftová zbraň puškaka Specna Arms SA-B02

  Airsoftová zbraň puškasA-B02 od Specna Arms je vyrobena v převážně z jednotné slitiny zinku a hliníku, s použití prvků ocelový v nejkritičtějších oblastech body airsoftové zbraně (tedy všechny šrouby, čepy a urukojeť taktické pozastavení). Baňka typu SF, ve které je uložena baterie a také rukojeť pistolebaňka typu SF, v níž je uložena baterie, je vyrobena z polymerového plastu. Tělo airsoftové zbraně a sestava kolejnice RIS prošly kontrolou eloxování, které zaručuje vysoký stupeň ochrany ochrana airsoftové zbraně proti korozi. Samotný obraz airsoftové zbraně byl vyroben procesem práškového lakování, po předchozím povrch byl opískován. Tím je zajištěna mnohem vyšší odolnost nanesené barvy, než je obvyklé tělo pouzdra je vybaveno ochranným krytem. Na těle na karoserii byly použity znaky USMC.

  Airsoftová zbraň byl velmi dobře vybavená - způsobem, který by mohl být se dosud vyskytovaly téměř výhradně u výrobců G&P nebo Klasická armáda - a dokonale vyvážená. To zajišťuje téměř ideální manévrovatelnost airsoftové zbraně, zatímco jeho hmotnost, pokud je umístěn airsoftové zbraně váha je při přiložení k rameni téměř neznatelná.

  Stránka zbrani je vybavena rychlovýměnným systémem pružin, takzvaný Enter & Convert™. Umožňuje rychlé a efektivní přizpůsobení výkonu airsoftové zbraně podmínkám očekávaným na poli bez nutnosti mít přístup do dílny nebo k řadě specializovaných nástrojů řada specializovaných nástrojů - po odstranění mechaboxz těla airsoftové zbraněsamotná výměna pružiny trvá doslova pár minut sekund.

  Výhody systému Enter & Convert™ nelze přeceňovat. W vzhledem k celoevropskému trendu směřujícímu k zákonnému omezení rychlosti na výjezdu z dálnice airsoftové zbraně a stávající uspořádání v samotných prostředích v rámci samotných komunit nabízí tento systém uživateli značný prostor a svobodu systém Enter & Convert™ poskytuje uživateli velkou volnost a možnosti. Systém Enter & Convert™ umožňuje s minimem času na výměnu hlavní pružiny měnithlavní pružinu v minimálním čase, a tím přizpůsobit rychlost vypouštění airsoftové zbraně na hrací plochu, aby se zajistil ideální dokonalý kompromis mezi účinností palebné síly a bezpečnost pro sebe i ostatní hráče.

  Airsoftová zbraň byl plně přizpůsoben pro práci s bateriemi baterie typu LiPo a LiFe. Se základní počáteční rychlostí ~410 FPS, které zaručuje předinstalovaný hlavní pružina instalovaná z výroby, airsoftová zbraň je ideální pro provádění akcí na střední vzdálenost. Součástí sady jsou následující položky součástí dodávky je také pružina typu M90, která umožňuje omezit počáteční rychlost na ~310 FPS, čímž se zbraň dokonale dokonale uzpůsobené k provádění akcí na krátkou vzdálenost nebo vnitřní provoz.

  Zesílení ve výšce hlavy hlavy válců mechabox se skrývá ocelové vedení pružiny, které se systém Enter & Convert™ a 8mm na 8 mm kuličková ložiska a 8mm kuličková ložiska a podložky. Systém je zajištěn čtyřmi pojistkami proti zpětnému chodu západky proti zpětnému chodu. Byly zde použity tyto údaje typválce 2 a ocelový  přerušovač střelbya také kovový komora hop-up.

  Verze Aktualizovaná verze má řadu nových, posílených funkcí díly, jako jsou:

  - sada vyztužených ocelový převody
  - ocel vodící trn pružiny
  - lehké, polymerové píst
  - hliníkové, utěsněné hlava pístu
  - kov hlava válce
  - utěsněné, kovové tryska

  Airsoftová zbraň byl vybaven 22 mm hřbetní lišta RIS, sada předních lišt RIS Free Plovoucí lišty a nastavitelná pažba. Na horní lištu RIS byly namontovány tyto prvky kovové přístroje typu flip-up compact, které však mohou být lze libovolně nahradit jakýmkoli optoelektronickým zařízením compact. Díky posuvné baňce zakončené nožičkou se neklouzavá textura, je možné přizpůsobit délku stavbě a airsoftové zbraně podle konstrukce a preferencí střelce. Standardní tlumič výfuku standardní tlumič plamene je namontován na 14mm levotočivém závit, který umožňuje namontovat tlumič na jeho místo tlumič zvuku na jeho místě.

  Pro zvýšení realističnosti hry byl web airsoftová zbraň vybaven zařízením také s funkčním zámkem záchyt zásobníku .

  Sada s zbraní obsahuje také ocelový  zásobník typ hi-cap, která pojme 300 nábojů.

  Airsoftové zbraně Specna Arms jsou kompatibilní s mnoha maplynynky, které jsou na trhu k dispozici, včetně takových výrobců, jako jsou např výrobci, jako jsou:
  - BOYI,
  - Airsoftové systémy,
  - SRC,
  - King Arms,
  - MAG,
  - STAR,
  - ACM.

  Sada neobsahuje baterii a nabíječky.

  Sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník
  - mechanické nástroje compact
  - další pružina main

  INFORMACE

  Podle zprávy č HKGEC1600157401

  Výrobek splňuje požadavky EU směrnice RoHS - směrnice o omezení nebezpečných látek, směrnice 2011/65/EU příloha II; přepracování směrnice 2002/95/ES
  Směrnice 2002/95/ES o omezování obsahu nebezpečných látek v potravinách elektronika.

  Což znamená, že airsoftové zbraně Specna Arms jsou bez škodlivé materiályjako např:
  - olovo
  - rtuť
  - kadmium
  - šestimocný chrom
  - polybromovaný bifenyl (PBB)
  - polybromovaný difenylether (PBDE)

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ne
  Material Metal , Umělá hmota
  MOSFET/ETU Ne
  Barva A-TACS / ATC
  Úsťová rychlost [FPS] 410
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 300
  Hmotnost produktu [g] 3500
  Minimální délka [mm] 765
  Délka produktu [cm] 78.50
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v2 modified
  Baterie součástí balení Ne
  Systém rychlé výměny pružin Ano
  Délka vnitřní hlavně [mm] 290
  Řada Specna Arms ONE™
  ID 1152213316
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.