E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň puškaka JG0450A

Výrobce: JG

7 399 Kč

5 364 Kč

 • Airsoftová zbraň puškaka JG0450A

  Airsoftová zbraň JG0450A je vyroben z kovu a vysoce pevného plastu ABS. Stejně jako v případě plast, stejně jako v případě požární verze, byl vyroben z celého těla a rukojeť pistoleowy a profilované pro pohodlnější rukojeťu zásobník. Chodidlo je potaženo gumou, která mu dodává protiskluzové vlastnosti. Montážní lišta RIS, hlaveň a závěr jsou vyrobeny z kovu hlaveň a zámek jsou vyrobeny z kovu.

  Airsoftová zbraň má standardní s přesnou hlavní 6,04 mm, která v kombinaci s délkou (509 mm) a vysokou rychlostí střelby (450 FPS) velmi účinná zbraň na střední a dlouhé vzdálenosti. Horní lišta RIS umožňuje bezproblémovou montáž téměř jakéhokoli zaměřovača optika, která umožňuje přizpůsobit zbraň požadavkům kladeným na optiku požadavky na ostrostřeleckou zbraň.

  Silné vnitřní části společnosti JG, a to silné vnitřní díly JG, tj. zesílený skelet GB, ocelový hřeben a pastorek s osmi ozubenými koly zpětné západky a směrové ložisko hlava pístu zajistit dlouhou životnost airsoftové zbraně a snížit náklady na případné seřízení motor Hi-Torque, MOSFET a nízký odpor elektroinstalace vynikajícím způsobem zlepšuje výkon tohoto airsoftové zbraně.

  Na rozdíl od většiny pušek bullpup systém, tento je docela přátelský i pro pro leváky. Nicméně, jen umístění maplynynk za spoušťu systém umožnil prodloužit hlaveň (a tím pádem zlepšit přesnost) při zachování značné manévrovatelnost airsoftové zbraně.

  sada sada se skládá z:

  - JG0450A
  - zásobník Ahoj čepice
  - baterie 8,4 V 1100 mAh
  -


  nabíječ


  Test airsoftové zbraně provedl WMASG.pl

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ne
  Material Metal , Umělá hmota
  MOSFET/ETU Ano
  Úsťová rychlost [FPS] 450
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 300
  Hmotnost produktu [g] 3448
  Minimální délka [mm] 780
  Délka produktu [cm] 78
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v3
  Baterie součástí balení Ano
  ID 1152191380
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.