E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň puškaka GR4 100Y PBB - BLACK

Výrobce: G&G

6 674 Kč

4 634 Kč

 • Airsoftová zbraň puškaka GR4 100Y PBB

  Airsoftová zbraň puškaka GR4 100Y PBB vyráběné společností G&G byla vytvořena v rámci projektu Combat Machine, který cílem projektu je poskytovat vysoce kvalitní zbraní za cenu, která by umožnila cena, kterou lze považovat za ekonomickou. Airsoftové zbraně Combat Stroje se vyznačují tím, že stroje se vyznačují nejvyšší kvalitou, která je pro společnost G&G typická zpracování a kultury charakteristické pro společnost G&G, stejně jako vysoká kvalita použitých materiálů materiály. Hlavním faktorem, který umožňuje snížit cenu je použití kvalitních plastů místo kovu na karoserii a přední část rukojeť plast místo kovu. Důležité je také to, že samotná karoserie je vyrobena ze zesíleného plastu, samotné tělo je vyrobeno z plastu vyztuženého skleněnými vlákny - stejně jako přední panel z plastu vyztuženého skleněnými vlákny, stejně jako přední část rukojeť nebo pažba a téměř všechny prvky jsou vyrobeny z plastu. Nástroje jsou vyrobeny z kovu compact, zásobník, baňka a rukojeť pro přebíjení jsou vyrobeny z kovu Rukojeť pistoletvar je v ideálním případě podobný verzi střelné zbraně.

  Rukojeť přední část je vybavena stránkami lišty RIS, přičemž horní část je lišta se překrývá s tělem airsoftové zbraně. Díky tomu uživatel získá kolejnice délka až 340 mm. Na horní liště jsou kovové, mechanické nástroje compact - motýlek a klasický kukátkový zaměřovač pohled.

  Airsoftová zbraň vyrábí se v černé barvě. Díky své kompaktnosti velikost je ideální pro boj na krátkou a střední vzdálenost díky použité pružině M100, která zajišťuje rychlost 310 - 320 FPS. Aplikovaný hřbetní lišta RIS umožňuje připojit libovolný compact optické zařízení, zatímco skládací pažba umožňuje přizpůsobení airsoftové zbraně pro boj zblízka.

  Na stránkách puškaje použit fenomenální systém BlowBack, známý ze stránek zbraní Top Tech (více "profesionální", a tedy - a tím pádem dražší - řada G&G), která přidává další airsoftové zbraně dodatečný realismus a poskytuje uživateli další zkušenosti.

  Pneumatický systém BlowBack funguje na principu uvolnění dílu stlačeného vzduchu z mechaboxa do speciálního válce nacházející se nad jeho kostrou. Píst umístěný v píst ve válci PBB pohybuje tenkou deskou, která je k němu připojena napodobující zámek.

  POZNÁMKA: výrobce ne výrobce nedoporučuje používat baterie silnější než 8,4 V z důvodu.. možnost poškození výše uvedené desky.

  Airsoftové zbraně G&G se systémem PBB má zesílený, upravený mechabox V2. Úpravy spočívají v jeho přizpůsobení pro potřeby PBB systém a přidání "aktivní záchyt zásobníkua pružiny" ve formě uzamknout tlačítko dávkovače. Není možné použít žádný jiný rám, který pracuje s PBB a aktivním záchyt zásobníku jaro.


  Sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Barva Černá
  Úsťová rychlost [FPS] 320
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 450
  Hmotnost produktu [g] 3500
  Minimální délka [mm] 520
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v2
  Délka vnitřní hlavně [mm] 233
  ID 1152196972
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.