E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň puškaka GR16 CQW WASP

Výrobce: G&G

4 788 Kč

3 611 Kč

 • Airsoftová zbraň puškaka GR16 CQW WASP

  Airsoftová zbraň puškapušky GR16 CQW vyráběné společností G&G byly vyrobeny gR16 CQW vyrábí společnost G&G v rámci projektu Combat Machine, jehož cílem je cílem projektu je poskytnout vysoce kvalitní zbraní za cenu, kterou lze považovat za vysokou cena, kterou lze považovat za ekonomickou. Airsoftové zbraně Combat Stroje se vyznačují nejvyšší, charakteristická kvalita zpracování a kultura společnosti G&G kultura charakteristická pro G&G a vysoká kvalita aplikovaných technologií materiály. Hlavním faktorem, který umožňuje snížit cenu hlavním faktorem, který umožňuje snížit cenu, je použití těla vyrobeného z vysoce kvalitního plastu namísto kovu místo kovového těla. Důležité je také, aby tělo samo samotná karoserie je vyrobena z plastu vyztuženého skleněnými vlákny - stejně jako přední část nebo téměř stejně jako rukojeť front nebo pažba a téměř všechny prvky z plastu. To zaručuje vyšší odolnost těchto prvků proti mechanickému poškození mechanické poškození. V případě tohoto modelu je hlaveň vyrobena z kovu vnější hlaveň, vodítko pažby, rukojeti, pouzdro maplynynka a většina drobných dílů jsou vyrobeny z kovu většinu malých dílů.

  Airsoftová zbraň puška byla vyrobena v pískové barvě, díky čemuž ideálně je vyroben v pískové barvě, díky čemuž dokonale ladí s oblíbeným vzorem rekonstrukcí jednotek umístěných na základně afghánistán nebo Irák. Je ideální pro provádění akcí na krátké a střední vzdálenosti díky použité pružině M90, která zajišťuje 320 FPS 320 FPS. Použitý jednotný hřeben lišta RIS umožňuje připojit libovolnou stránku compact optické zařízení. Navíc díky kompletní sadě kolejnic RIS umístěný na místě předního rukojeť, je možné namontovat další vybavení - rukojeťtactical, baterka, laser značka cíle atd.

  Zajímavým řešením je použití integrovanéj s lištou RIS mouchy typu flip-up. Součástí sady je také montáž zaměřovače namontované na liště RIS.

  Baterie je umístěna uvnitř baňky typu Patriot. Díky značnému prostor uvnitř baňky, je možné použít zdroj energie poměrně velkých rozměrů, a tedy i značné kapacity významnou kapacitu.

  Díky svým malým rozměrům a kompaktnímu designu airsoftová zbraň puška ka WASP je ideální jako náhrada za airsoftové zbraně pistole kulomet, PDW nebo "zbraň poslední záchrany" pro ostrostřelce. Jako sekundární zbraň funguje obzvláště dobře - navzdory tomu, že zdánlivě nepohodlné při neustálém používání, konstrukce zadku, použité řešení umožnilo výrazně zmenšit rozměry a hmotnost, minimalizovalo minimalizuje pravděpodobnost zachycení na prvku taktické vybavení a konečně - umožnila střílet téměř z jakékoli pozice téměř na jakoukoli pozici.

  puškaku používá fenomenální systém Systém BlowBack, známý z zbraní Top Tech (více "profesionální" - a tedy dražší - řada G&G), což zvyšuje realističnost používání stránek airsoftové zbraně a poskytuje další dojmy samotného uživatele.

  Pneumatický zpětný r áz funguje na principu část stlačeného vzduchu je odváděna z mechaboxdo speciálního zařízení válec umístěný nad jeho rámem. Píst umístěný píst ve válci PBB pohybuje tenkou deskou, která je k němu připojena napodobující zámek.

  POZNÁMKA: výrobce nedoporučuje používat baterie silnější než 8,4 V z důvodu možnosti poškození výše uvedeného zařízení. může dojít k poškození baterie.

  Airsoftové zbraně Společnost G&G se systémem PBB posílila, upravený mechabox V2. Úpravy spočívají v tom, že přizpůsobení systému PBB a přidání "aktivního záchyt zásobníkua" pružina" v podobě tlačítka dávkovače zámku.


  složení sada se skládá z:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník
  - Zrak RIS


  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Barva Tan
  Úsťová rychlost [FPS] 320
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 450
  Hmotnost produktu [g] 4500
  Minimální délka [mm] 655
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v2
  ID 1152196974
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.