E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň puškacM16 Raider GBB

Výrobce: G&G

4 643 Kč

2 976 Kč

 • Airsoftová zbraň puškacM16 Raider GBB

  Airsoftová zbraň puškanájezdník CM16 byla vyrobena společností G&G v rámci vývoje projektu Combat Strojní projekt, jehož cílem je dodávat vysoce kvalitní zbraní model CM16 Raider od společnosti G&G byl vyroben v rámci vývoje projektu Machine, jehož cílem je poskytnout vysokou kvalitu za cenu, kterou lze považovat za ekonomickou. Airsoftové zbraně Combat Stroj se vyznačuje nejvyšší, pro společnost charakteristickou, úrovní Společnost G&G se vyznačuje kvalitou zpracování a kulturou, stejně jako vysokou kvalitou použitých materiálů použité materiály.

  Hlavním faktorem, který umožňuje snížit cenu, je tedy použití vysoce kvalitního plastového těla namísto kovového plastové tělo místo kovového. Důležitá je také skutečnost, že samotné tělo je tvořeno z plastu vyztuženého skleněnými vlákny - stejně jako stejně jako rukojeť front nebo pažba a téměř všechny plastové díly. Na druhé straně jsou vnější hlaveň, vodítko pažby a úderníky vyrobeny z kovu, pouzdro máplynynka a většinu malých částí.

  Airsoftová zbraň varianta GBBR je jakýmsi rozšířením modelu G&G Combat Stroj. Ve skutečnosti společnost G&G použila velmi jednoduchý způsob vytvoření nového modelu: na dokonale navržené a osvědčené tělo airsoftové zbraně Combat Machine plynbyl namontován modul s uzavřeným šroubem, který nahradil standard mechabox.

  Airsoftová zbraň používá z nového designu plynowy systém, která se vyznačuje značnou účinností. Díky mimořádně ventily, které vystřelují plný početplynynk kuliček s vysoce reprodukovatelnou rychlostí s vysoce reprodukovatelnou výstupní rychlostí nepředstavuje žádný problém problém. Kromě toho umožňuje jediné zatížení plynem dvakrát vyprázdnitplynynk nábojů.

  Airsoftová zbraň se vyrábí v černé barvě. Je ideální pro je ideální pro operace na krátkou a střední vzdálenost díky své mírná počáteční rychlost ~360 FPS. Použitý hřbetní lišta RIS umožňuje připojit libovolný compactpoužitá hřbetní část umožňuje připevnit libovolné optické zařízení, zatímco vícepolohový pažba umožňuje přizpůsobit stránky airsoftové zbraně individuálním preferencím uživatele předvolby uživatele.

  Rukojeť přední strana airsoftové zbraně byla nahrazena přední část byla nahrazena sadou kolejnic RIS, z nichž každá je široká 22 mm, což umožňuje přední část byla nahrazena sadou lišt RIS, z nichž každá je 22 mm široká a umožňuje připevnění různých dalších zařízení a příslušenství: taktická svítilna, laserový značkovač cílů, rukojeť atd.

  sada obsahuje sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Barva Černá
  Úsťová rychlost [FPS] 360
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 30
  Hmotnost produktu [g] 4000
  Pohon Plynový pohon - Green Gas
  Délka vnitřní hlavně [mm] 233
  Typ zásobníku real-cap
  ID 1152198727
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.