E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň přilbau FAST BJ - Multicam

Výrobce: Emerson

1 306 Kč

1 005 Kč

  • Airsoftová zbraň přilbau FAST BJ

    Přilbaa FAST stanovila nový standard v oblasti ochrany hlavy. Obě pohodlí pohodlí a všestrannost jsou rozhodně charakteristickými znaky tohoto modelu linka.

    Tváří v tvář je založena na houbách, jejichž polohu lze měnit tak, aby se přilba, aby se dokonale přizpůsobily tvaru vaší hlavy Oko na popruh čtyřbodový systém má snadný a rychlý způsob regulace a kromě toho se jedná o uzavřený systém, což znamená, že v něm nejsou žádné volné nebo vyčnívající popruhy, rozsah nastavení je rozšířen o zadní modul, který uživateli usnadňuje změnu polohy řemínků. Rozsah nastavení je zvětšen zadním modulem pro průměr obličejového štítku pomocí knoflíku. Všechny prvky fascie a zavěšení, které jsou opěrnými a nosnými body jsou potaženy materiálem pohlcujícím pot absorpční materiál.

    Zvenčí přilba má integrovaný montáž pro noční vidění, s přídavné háčky na elastických páskách, které se používají ke zvýšení stabilita NVG. Na obou stranách jsou univerzální kolejnice montážkolejnice pro příslušenství montáž- sada příslušenství montážsoučástí sady je sada příslušenství. Velká část povrchu pláště boky a zadní strana jsou potaženy pásky na suchý zip, které lze použít pro montážu nášivky, identifikační prvky nebo značky viditelné nebo infračervené světlo.

    pixel

Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.