E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová zbraň G03 NV

Výrobce: LCT

15 234 Kč

11 565 Kč

icon shop
 • Airsoft pušky útok G03 NV

  Airsoftová zbraň byla vyrobena z komponenty nejvyšší kvality, s velkým důrazem na detail a reprodukci originálu detail a reprodukce originálu. Téměř celá stránka airsoftová zbraň, kromě pouze několik malých prvků, byl vyroben z oceli. Výjimkou jsou samozřejmě plastové nádoby rukojeť pistolevýjimkou je samozřejmě pažba vyrobená z plastu a přední lůžko z lakované překližky překližky. Rovněž skládací pažba byl vyroben tak, aby se snížení hmotnosti a lepší rozložení hmotnosti z jednotná slitina zinku a hliníku.

  Vzhledem k použitým materiálům a kvalitě zpracování, airsoftová zbraň se vyznačuje značnou trvanlivostí. Nebudeme zde zažívat celá konstrukce působí jako jeden pevný prvek. Celá konstrukce působí jako jeden pevný prvek. Vnitřní části umožňují snadné ladění, současně zajišťuje dlouhý a bezproblémový provoz ve základní konfigurace.

  Počáteční rychlost výboje ~415 FPS zaručuje zbraň Díky FPS je tento puškau ideální volbou pro každého stormtroopera. Současně je díky odolnosti a kvalitě provedení zajištěna možnost airsoftové zbraně používat nejen ve standardních střílečkách, ale také jako zbraň předstírání nebo simulace.

  Díky úpravám vnější konstrukce, používání airsoftové zbraně je mnohem pohodlnější než v případě standardní airsoftové zbraně typ AK. Díky baňce přeložené na stranu boční skládací baňka, přeprava a skladování airsoftové zbraně se staly mnohem jednoduššími, stejně jako jeho použití ve stísněných prostorech při hry typu CQB. Významnou roli zde hraje také snížená hodnota roli zde hraje také délka stavby.

  Souhrnně lze říci, že airsoftová zbraň G03 od společnosti LCT je vynikající volbou pro milovník armády a rusofil.  skládá se z sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ne
  Material Dřevo , Metal , Umělá hmota
  MOSFET/ETU Ne
  Úsťová rychlost [FPS] 410
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 300
  Hmotnost produktu [g] 5000
  Minimální délka [mm] 990
  Délka produktu [cm] 75
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v3
  Baterie součástí balení Ne
  Délka vnitřní hlavně [mm] 456
  ID 1152198592
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 4 ks.