E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoftová odstřelovací puška AceVD GBB - sběratelská edice

Výrobce: WE

23 213 Kč

15 577 Kč

 • Popis produktu

  Airsoft pušky volitelný AceVD GBB


  Dlouho očekávaný, vysoce kvalitní airsoft pušky volební pušky společnosti WE. Pro výrobu airsoftové zbraně použitý obohacený hliník, polymer a ocel. Z hliník byl použit na výrobu vnějšího hlavně spolu s podstavcem přídě redukce zpětného rázu, pažba a několik drobných dílů jsou vyrobeny z hliníku. Z ocel pro hlavní tělo a hlaveň, zásobník a většinu dalších materiálů drobné díly (včetně přepínače režimu střelby), jakož i pažby a koše spoušť. Samotná stránka pažba byla vyrobena podobně sama o sobě je stejně jako přední lůžko vyrobena z plastu (imitace dřeva). Navíc je vybavena pohodlnou gumovou lícnicí, tzv. baka.

  V případě sběratelské verze je hlavní materiál, z něhož se vyrábí airsoftová zbraň, je ocel. Obě stránky tělo a víko jsou vyrobeny z oceli, s nejvyšším přesnost, která je zaručena použitím technologie CNC. To zaručuje významně zvyšuje odolnost airsoftové zbraně a dokonce se přibližuje k odolnosti hořlavý prototyp.

  Airsoftová zbraň vyznačuje se velmi estetickým vnějším vzhledem. Pečlivé zpracování mu však v žádném případě neubírá na charakteru originálu - klasický sovětský design. Na hlavni airsoftové zbraně pod optikou je umístěna stránka montáž, která umožňuje připevnění např. zbraň hlaveň je vybavena optikou, která umožňuje připevnit např. zaměřovač typu PSO-1, charakteristický pro tento model PSO-1, CHARAKTERISTICKÉ PRO TENTO MODEL.

  Airsoftová zbraň je postaven na systému WE Open Bolt, který v kombinaci s dobře citelný "kopanec" pohyblivého zámku zaručuje nezapomenutelný zážitek při každém výstřelu. Zámek samozřejmě zůstává v zadní poloze i po ukončení funkce poslední výstřel.

  Výtoková rychlost airsoftové zbraně se za typických podmínek pohybuje kolem ~400 FPS, se standardním zbraní poháněným plynem odchylka +/-10 FPS.

  Zásobník pojme 21 kuliček o průměru 6 mm.

  Kromě estetického provedení, dobrého systému blow-back a skutečnosti reprodukce jednoho z nejcharakterističtějších pušek selektory v historii, nespornou výhodou tohoto airsoftové zbraně je jeho vysoká - stejně jako u voliče puška - rychlost střelby, která zaručuje střelce významnou výhodu oproti uživatelům zbraní s pružinou.

  Airsoftová zbraň tento by se měl rozhodně stát součástí sbírky každého vášnivého rusofila.

  Níže je uvedena videoprezentace zbraň, kterou připravil NLAIRSOFT.COM.  w sada se skládá z:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

 • Material Dřevo , Metal
  Hmotnost produktu [g] 3880
  Délka produktu [cm] 121
  Pohon Plynový pohon - Green Gas
  ID 1152198546
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.