E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft samopal D90F

Výrobce: WELL

1 378 Kč

804 Kč

icon shop
 • Popis produktu

   

  Airsoftová zbraň No D90F

  Airsoft samopal Fotoaparát D90F byl vyroben stejně jako fotoaparát D90F byl stejně jako původní model vyroben téměř výhradně z odolného plastu. Jeho kompaktní design a malé rozměry z něj dělají mimořádně pohodlný přístroj nástroj, který se ideálně hodí jako základní zbraň pro boj na krátkou a střední vzdálenost bojovat na krátkou a střední vzdálenost. Prodloužená hlaveň, sahající daleko za spoušť (což je typické pro zbraně v bullpup), zajišťuje vyšší přesnost střelby. Samotná skutečnost, že použití systému bullpup zase zvyšuje pohodlí při používání - airsoftová zbraň protože je krátký, snadno ovladatelný a velmi stabilní a zároveň přesné.

  Zásobník kapacita zásobníku je 300 nábojů, což v kombinaci s přesností, možnost vedení nepřetržité palby a teoretická rychlost střelby rychlost střelby na úrovni 400 výstřelů za minutu činí tento systém airsoftové zbraně dokonalý nástroj k použití při hrách typu CQB. Na adrese při použití 0,12 gramových kuliček je dosažená rychlost střelby dosahuje 180 FPS. Je možné použít i těžší náboje, 0,20 g, což se projeví mírným snížením dosahu, zatímco je také možné používat střely těžší než 0,20 g, což znamená mírné snížení dostřelu při současném zvýšení přesnosti vedené palby.

  Airsoftová zbraň je na zadní straně vybaven kolejnicí RIS, nad zásobníky. Umožňuje připojit libovolné optoelektronické zařízení nebo svítilnu k webu airsoftové zbraně optoelektronická zařízení nebo svítilna.

  sada obsahuje sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník
  - baterie
  - nabíječ
  ochranné brýle

 • Material Metal , Umělá hmota
  MOSFET/ETU Ne
  Hmotnost produktu [g] 1112
  Délka produktu [cm] 47
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v6
  ID 1133181956
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 38 ks.