E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pušky útočný letoun AIMS NV

Výrobce: LCT

11 026 Kč

8 434 Kč

 • Airsoft pušky aIMS PMC NV

  Airsoftová zbraň byla vyrobena z komponenty nejvyšší kvality, s velkým důrazem na detail a reprodukci originálu detail a reprodukce originálu. Téměř celá stránka airsoftová zbraň, kromě pouze několik malých prvků, byl vyroben z oceli. Výjimkou je samozřejmě plastová konstrukce rukojeť pistolevýjimkou je samozřejmě pažba vyrobená z plastu a přední lůžko z lakované překližky překližky.

  Vzhledem k použitým materiálům a kvalitě zpracování, airsoftová zbraň se vyznačuje značnou trvanlivostí. Nebudeme zde zažívat celá konstrukce působí jako jeden pevný prvek. Celá konstrukce působí jako jeden pevný prvek. Vnitřní části umožňují snadné ladění, současně zajišťuje dlouhý a bezproblémový provoz ve základní konfigurace.

  Zaručeno na zbraň počáteční rychlost vypouštění ~415 Díky FPS je tento puškau ideální volbou pro každého stormtroopera. Jeho odolnost a kvalita provedení zároveň zajišťují možnost airsoftové zbraně používat nejen ve standardních střílečkách, ale také jako zbraň předstírání nebo simulace.

  Díky úpravám vnějšího designu, je použití airsoftové zbraně mnohem pohodlnější než v případě v případě standardního airsoftové zbraně typu AK. Rukojeť čelní profil byl navržen tak, aby napodoboval funkce standardního systému rukojeť taktická puška. Díky tomu, že je baňka sklopená na stranu, je přeprava a skladování jednodušší airsoftové zbraně přeprava a skladování se staly mnohem jednoduššími, stejně jako jejich používání ve stísněných prostorech během her typu CQB.

  Závěrem lze říci, že airsoftová zbraň AIMS PMC by LCT je vynikající volbou pro každého rusofila s vášní pro militaria.

  Sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ne
  Material Dřevo , Metal , Umělá hmota
  MOSFET/ETU Ne
  Úsťová rychlost [FPS] 410
  Režim palby Plně automatický , Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 130
  Hmotnost produktu [g] 5500
  Minimální délka [mm] 710
  Délka produktu [cm] 91
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v3
  Baterie součástí balení Ne
  Délka vnitřní hlavně [mm] 410
  ID 1152197540
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.