E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pušky odstřelovací puška MB12D (s dalekohledem a dvojnožkou)

Výrobce: WELL

3 845 Kč

2 986 Kč

 • Airsoft pušky odstřelovací puška MB12D (se zaměřovačem a bipod)

  Airsoftová zbraň byl vyroben z kovových a plastových prvků plastové. Plastové prvky jsou lůžko a zásobník zásobník na 30 nábojů. Ostatní prvky, jako je hlaveň, zámek, rukojeť pro přebíjení, spoušťjazyk a lišta RIS 22mm jsou vyrobeny z kovu. Noha baňky je vyrobena z pryže. Zbraň po po odšroubování dvou šroubů se rozloží na dvě části: hlaveň s spoušťmontáž a lůžko.

  Vysoce ergonomické lůžko je vyrobeno z odolného plastu plastové. Pohodlné rukojeť pistole owy a pažba s dobře dobře profilovaná lícnice umožňuje airsoftová zbraň perfektně padne do ruky a střelba s ním je velmi pohodlná. Důležitá je také délka zadku nastavitelná, která umožňuje pohodlnou polohu prakticky pro každého střelce, pokud je jeho délka za předpokladu, že je jeho délka správně nastavena. Taková konstrukce umožňuje plné přizpůsobení anatomii střelce, a tím i delší nehybnost déle zůstat nehybně v pohodlné poloze, což v případě tato konstrukce umožňuje plné přizpůsobení anatomii střelce, a tím i delší setrvání v pohodlné poloze, což v případě odstřelovače hraje klíčovou roli.

  Ve spodní části postele je umístěn lišta RIS, který slouží pro na spodní části lůžka je místo pro montáž dodávané dvojnožky, která zaručuje lepší stabilitu při střelbě stabilitu při fotografování. Hlaveň je zakončena plamenem tlumič plamene. Po odšroubování uzávěru získáme externí 16mm pravý závit. Po odšroubování celého tlumiče získáme pravý vnitřní závit 23 mm.

  Součástí sady je dalekohled se zvětšením 3-9x a 40 mm, upevněné na hřbetní liště RIS pomocí dvoudílného rámu montážsystém.

  Sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník kapacita 30 míčků
  - sada nástrojů
  - rychlýnabíječ
  - dvojnožka
  - teleskop

  pixel

 • Material Metal , Umělá hmota
  Úsťová rychlost [FPS] 400
  Hmotnost produktu [g] 4060
  Délka produktu [cm] 114.50
  Pohon Manuální pohon
  ID 1152197840
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.