E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pušky odstřelovací puška MB05DUPV (zesílená) s dalekohledem a dvojnožkou

Výrobce: WELL

5 876 Kč

3 995 Kč

 • Airsoft pušky odstřelovací puška MB05DUPV (zesílený)

  Airsoft pušky odstřelovací puška MB05DUPV s pružinový pohon vyráběný společností WELL. Vnitřní konstrukce vycházel z předchozí, dobře známé řady zbraních MB, s drobné změny posilující trvanlivost airsoftové zbraně Puška vybavenčtyřtaktním zámkem, musí být před každým výstřelem znovu nabít. Airsoftová zbraň vyrobeno zkovuvyztuženého skleněnými vlákny nylonový materiál vyztužený skleněnými vlákny. Kov je masivní vnější hlaveň, základna hřbetní lišty RIS, všechny montážow RIS kolejničky, vodicí baňka baňku a samozřejmě vnitřní mechanismus s výpustí spoušťa rukojeť pro nabíjení. Postel byla vyrobena z nylonu, rukojeť pistolepažba a pažbička jsou vyrobeny z nylonu.

  Airsoftová zbraň pušky jsou vybaveny hřbetním je vybaven hřbetní lištou RIS ve standardním provedení. 22 mm. Umožňuje montáž zahrnout do sady zaměřovača optický zaměřovač. Kromě toho má airsoftová zbraň na konci lišty RIS na konci lůžka - slouží pro montáždvojnožku nebo příslušenství, např. svítilnu. Zajímavým řešením je možnost okamžité uvolnění předních kolejnic pomocí zajímavým řešením je možnost okamžitého uvolnění předních kolejnic pomocí jediné páčky umístěné na přední rukojeti.

  Zesílené vnitřní části zbrani dosáhnout výstupní rychlosti přibližně 490 FPS, a to v kombinaci s 500mm hlavní 500 mm vnitřní hlaveň poskytuje výkonný nástroj pro vedení přesná střelba. Sada obsahuje kovový zásobník s kapacitou 35 míčků.

  Sada obsahuje:
  - airsoftová zbraň
  - zásobník
  - rychlýnabíječ s adaptérem
  - dvojnožka
  - teleskop

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Barva Černá
  Úsťová rychlost [FPS] 490
  Režim palby Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 35
  Hmotnost produktu [g] 4200
  Délka produktu [cm] 113
  Pohon Manuální pohon
  Délka vnitřní hlavně [mm] 500
  Typ zásobníku low-cap
  ID 1152193777
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.