E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pušky aceVD GBB - ekonomická verze

Výrobce: WE

11 607 Kč

7 878 Kč

icon shop
 • Popis produktu

  Airsoft pušky volitelný AceVD GBB


  Dlouho očekávaný, vysoce kvalitní airsoft pušky aceVD je vysoce kvalitní volitelný produkt společnosti WE. Pro výrobu airsoftové zbraně použitý obohacený hliník, polymer a ocel. Z hliník byl použit na výrobu vnějšího hlavně spolu se základnou přídě a reduktor zpětného rázu, pažba a hlavní tělo byly vyrobeny z hliníku, zatímco ocel byla použita na výrobu závěru ocelové klapky, zásobník a většinu drobných dílů (vč přepínač režimu střelby), stejně jako pažba a koš spoušť. Samotný pažba byl stejně jako přední postel vyroben z polymerový plast - podobný pozdějším modelům puškau. Navíc je vybaven pohodlnou gumovou lícnicí gumová lícnice, tzv. baka.

  Airsoftová zbraň vyznačuje se velmi estetickým vzhledem vnější vzhled. Pečlivé zpracování mu však v žádném případě neubírá na kvalitě charakter originálu - klasická sovětská konstrukce. Na adrese na těle airsoftové zbraně je umístěn montáž pod optikou, což umožňuje připojit např. zbraň charakteristiku pro tento model zaměřovač typu PSO-1, charakteristický pro tento model.

  Airsoftová zbraň je postaven v systému WE Open Bolt, který v kombinaci s dobře citelný "kopanec" pohyblivého zámku zaručuje nezapomenutelný zážitek při každém výstřelu. Zámek samozřejmě zůstává v zadní poloze i po poslední výstřel.

  Výtoková rychlost airsoftové zbraně se v typických podmínkách pohybuje kolem ~400 FPS, se standardním zbraní poháněným plynem odchylka +/-10 FPS.

  Zásobník pojme 21 kuliček o průměru 6 mm.

  Kromě estetického provedení, dobrého systému blow-back a skutečnosti reprodukce jednoho z nejcharakterističtějších pušek selektory v historii, nespornou výhodou tohoto airsoftové zbraně je jeho vysoká - stejně jako u voliče puška - rychlost střelby, která zaručuje střelce významnou výhodu oproti uživatelům zbraní s pružinou.

  Airsoftová zbraň tento by se měl rozhodně stát součástí sbírky každého vášnivého rusofila.

  Níže je uveden prezentační film zbraň připravil NLAIRSOFT.COM.  w sada se skládá z:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Úsťová rychlost [FPS] 400
  Režim palby Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 21
  Hmotnost produktu [g] 3340
  Délka produktu [cm] 121
  Pohon Plynový pohon - Green Gas
  Délka vnitřní hlavně [mm] 690
  Typ zásobníku low-cap
  ID 1152198544
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 3 ks.