E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft puška G0448A

Výrobce: JG

3 881 Kč

3 095 Kč

 • Popis produktu

  Airsoftová zbraň JG0448A

  Malé zbraně v uspořádání bull-pup (někdy nazývané stockless) mají dlouhou tradici a mají tolik příznivců jako skeptiků. Jedna z výhod tohoto typu konstrukce je však těžko zpochybnitelná - je to možnost použití opravdu dlouhé a účinné hlavně při zachování relativně kompaktních rozměrů samotné pušky. Nelze zapomenout ani na estetické kvality - bull-pupy jsou prostě charakteristická a nelze je zaměnit s ničím jiným.

  Stejně jako u skutečné střelné zbraně bylo tělo zbraně vyrobeno ze silného polymerového plastu. Je částečně pokryta hrubou, neklouzavou texturou, čímž se zvyšuje přilnavost. Na výrobu celé přední části byl použit kov spolu s vnější hlavní a modulem RIS lišty a také drobné prvky, jako je kryt vyhazovače nebo tlumič výšlehu.

  V zadní části zbraně je kovové očko pro uchycení taktického závěsu QD - rychloupínák. Přístup k nastavení hop up systému se získá standardně po zatažení nabíjecí páky a tím odkrytí vyhazovacího okénka. Rukojeť lze zaaretovat v zadní poloze. Tlumič je namontován na 14 mm levý závit.

  Baterie je umístěna uvnitř pažby (pokud můžeme toto slovo použít pro - nomen omen - bezzásobníkový systém). Chcete-li to provést, jednoduše odstraňte gumovou patku. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí, montuje se totiž „lisováním“. Rozložení celé pušky na dvě části také zabere pár sekund – například když se chcete dostat do hop-up komory a vnitřní hlavně. K tomu stačí stisknout kovový čep - zámek a následně konstrukci rozdělit na 2 části - tělo a přední část s puškohledem a hlavní.

  Samotný mechanismus vychází z mechaboxu v.3. Těsnost, kvalita dílů a jejich dobrá montáž zajistí dobrý výkon a dlouhou životnost systému. Vnitřní hlaveň o délce 510 mm předurčuje zbraň ke střelbě na delší vzdálenosti. Délka celé pušky je přitom pouhých 780 mm, což z ní dělá velmi kompaktní nástroj, který nebude činit problémy při použití v podmínkách CQB, ve vozidlech apod.

  Zbraň je dodávána s polymerovým hi-cap zásobníkem s kapacitou 330 kuliček.

  Sada obsahuje:

  - airsoftovou zbraň
  - zásobník
  - Ni-MH 1050 mAh 8,4V baterií
  - nabíječku
  - vytěrák hlavně
  - sadu kuliček

  Tabulka kompatibility zásobníky 

  Pokyny pro nabíjení baterií NiMH, Li-Po a Li-Ion:
   

 • Material Metal , Umělá hmota
  MOSFET/ETU Ne
  Hmotnost produktu [g] 3260
  Minimální délka [mm] 805
  Délka produktu [cm] 80.50
  Pohon Elektrický pohon
  Verze mechaboxu Gearbox v2
  ID 1152189528
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.