E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pistole Xtreme 45

Výrobce: G&G

2 974 Kč

1 978 Kč

 • Airsoft pistole Xtreme 45

  Xtreme
  45 je první airsoft pistole s pohonem CO2 ze stáje G&G. Skelet, zámek airsoftové zbraně a zásobník jsou vyrobeny z materiálu byly vyrobeny z odolné, jednotné slitiny zinku a hliníku. Obklady stránek pistole jsou vyrobeny z plastu ABS s protiskluzovou strukturou protiskluzová textura.

  Při navrhování konstrukce se výrobce zaměřil na efektivitu a přesnost operace, což se projevilo v poněkud neobvyklé pro airsoft pistole plynkonstrukce. Za zmínku stojí tři základní funkce - především systém Blow-backpoužité v zbrani se chová mírně se chová trochu jinak než v konstrukcích založených na standardu TM: zámek provede pouze část cyklu, přičemž se posune dozadu asi o 2,5 cm, aby správně umístil kohout cm, aby bylo možné kohout správně umístit. Tento systém je popsán tento systém je výrobcem popisován jako "Mock Blow Back" a umožňuje minimalizovat energetické ztráty.

  Další významná inovace v tohoto airsoftové zbraně je použití uzavřené komory. Máme ji máme co do činění s uzavřeným pneumatickým systémem, který přímo se promítá do těsnosti systému a z toho plynoucí opakovatelnosti opakovatelnost a přesnost záběrů. Další důležitý rozdíl je ve snadném přístupu k systému Hop-up, získáte vytažením závěru.

  Airsoftová zbraň je vybaven lištou o průměru 22 mm, která umožňuje připojit taktickou svítilnu nebo laserové ukazovátko.  Sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Barva Stříbrná
  Úsťová rychlost [FPS] 360
  Režim palby Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 16
  Hmotnost produktu [g] 1200
  Pohon Gas CO2
  Typ zásobníku low-cap
  ID 1152198731
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 0 ks.