E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pistole WE-2058 BIOHAZARD

Výrobce: WE

4 033 Kč

2 689 Kč

icon shop
 • Airsoftová zbraň pistole WE-2058 BIOHAZARD

  Dobře vyrobené airsoftová zbraň by WE se vyznačují vysokým kultura a vynikající vybavenýčásti, interní i externí vnější i vnitřní části. Je vyroben výhradně z kovových prvků kovové prvky. Rukojeť pistolevrchní část je vyrobena z plast podobný dřevu s protiskluzovou úpravou dlaždice. Airsoftová zbraň má oboustranného motýla pojistka. Na stránkách záběr je možný také utažením kohout.

  Airsoftová zbraň s vnitřním závitem, který umožňuje s vnitřním závitem pro upevnění tlumiče hluku. Systém Blow Back umožňuje střelba z airsoftové zbraně napodobuje střelbu ze střelné zbraně systém Blow Back umožňuje střelbu podobnou střelbě z palné zbraně, např. díky zpětnému rázu závěru nebo uzamčení závěru v zadní poloze po vystřelení poslední rány po vystřelení posledního náboje zpět.

  Na stříbrném zámku, umístěném na černém na černém rámu pistole, stejně jako na rukojeti airsoftové zbraně s.T.A.R.S.(Speciální taktika A záchranná služba (S.T.A.R.S.), fiktivní pobočka Záchranná služba), fiktivní policejní oddělení Raccoon City policejní oddělení Raccoon City, známé ze série her Resident Evil (tzv (jejíž první díl vyšel v Japonsku pod názvem "Biohazard").


  sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Hop-Up Ano
  Blow Back Ano
  Material Metal , Umělá hmota
  Úsťová rychlost [FPS] 320
  Režim palby Poloautomat
  Kapacita zásobníku [ks] 26
  Hmotnost produktu [g] 1055
  Délka produktu [cm] 21
  Pohon Plynový pohon - Green Gas
  Typ zásobníku low-cap
  ID 1152198547
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 7 ks.