E-shop je v testovacím režimu. Děkujeme za pochopení.

Jazyk

cs

Měna

CZK (Kč) / EUR (€) / USD ($)

Doprava

CZ

Jazyk:

Měna:

Airsoft pistole WE-2058 BIOHAZARD

Výrobce: WE

5 005 Kč

3 337 Kč

icon shop
 • Airsoft pistole WE-2058 BIOHAZARD

  Dobře vyrobené airsoftová zbraň by WE se vyznačují vysokým vysoký komfort obsluhy a vynikající vybavenýdíly, vnější i vnitřní vnější i vnitřní části. Je vyroben výhradně z kovových prvků kovové prvky. Rukojeť pistolevrchní část je vyrobena z plast podobný dřevu s protiskluzovou úpravou dlaždice. Airsoftová zbraň má oboustranného motýla pojistka. Na stránkách záběr je možný také utažením kohout.

  Airsoftová zbraň s vnitřním závitem, který umožňuje pro montáž tlumiče hluku. Systém Blow Back umožňuje střelba z airsoftové zbraně napodobuje střelbu ze střelné zbraně systém Blow Back umožňuje střelbu z pušky napodobit střelbu z jejího protějšku, např. díky zpětnému rázu závěru nebo uzamčení v zadní poloze po vystřelení posledního náboje airsoftové zbraně systém Blow Back umožňuje střelbu z této pušky podobnou střelbě z jejího protějšku, např. zasunutím závěru a jeho uzamčením vzadní poloze po vystřelení posledního náboje.

  s.T.A.R.S. (Speciální taktika a záchrana) Service (Speciální taktická a záchranná služba), fiktivní speciální taktika policejního oddělení Raccoon City Policejní oddělení Raccoon City, známé ze série her Resident Evil (tzv série Resident Evil (jejíž první díl vyšel v Japonsku pod názvem "Biohazard").


  sada obsahuje:

  - airsoftová zbraň
  - zásobník

  pixel

 • Material Metal
  Hmotnost produktu [g] 1055
  Délka produktu [cm] 21
  Pohon Plynový pohon - Green Gas
  ID 1152197823
Nedostatek skladových zásob
Litujeme, ale momentálně máme u tohoto produktu skladem pouze 10 ks.